“Vita Satışları Kabul Edilebilir Seviyede”

Tarih Ağu 11 2012 - 10:48am - Skaty
774

Sony Computer Entertainment Amerika başkanı ve CEO’su Jack Tretton,  şimdiye kadar satılan Vita sayısının kabul edilebilir olduğunu düşünüyor.

Tretton IndustryGames‘e konuştu:

Bu endüstride çok yüksekte veya çok düşükte kalamazsınız , çünkü çok hızlı hareket diyor. Bence piyasada kabul edilebilir bir rakam var ve bizim satış rakamlarımızın kabul edilebilir seviyede olduğunu düşünüyorum. Eğer şu ankinin üç katı satılmış olsaydı daha mutlu olurdum, aynı şekilde şu ankinin üçte biri kadar satılmış olsaydı daha mutsuz olurdum.

Bu açıklamaların ardından Tretton, PS3’ün de aynı evrelerden geçtiğini ve şu an oldukça başarılı bir ürün olduğunu söyledi ve devam etti:

Ödülü büyük olan her şey, büyük meydan okumalarla birlikte gelir. Bir yerde teknoloji ve oyun desteği varsa eğer, topluluğun da orada olacağını hissediyoruz. Ben dört ay öncesine göre şu an çok daha iyi hissediyorum.

Sony cephesi net rakamlar paylaşmaktan çekiniyor ancak yine de ürünün satışlarının kabul edilebilir olduğunu söylemeleri ürünün arkasında olduklarını gösteriyor. Vita’nın teknolojisi tam, oyun desteğinin de gelmesiyle Sony beklediği “topluluğa” kavuşacaktır. Bize düşen şimdilik Call of Duty, Most Wanted, Assassin’s Creed: Liberation ve LittleBigPlanet gibi oyunları beklemek.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Qwewqeqw

    ekranını bari biraz iyi yapaydınız çok tozlanıyor/pisleniyor

  • Aq

    ne alaka ya ne içtin?