Vita’ya Bir Lego Oyunu Daha: Marvel Super Heroes

Tarih Oca 9 2013 - 1:53am - Skaty
3154

Lego Marvel Super Heroes

Marvel Super Kahramanları aksiyon dolu ve keyifli bir oyun için bir araya geliyor! Warner Bros. Interactive Entertainment, TT Games, The LEGO Group ve Marvel Entertainment işbirliği ile LEGO® Marvel™ Super Heroes 2013 sonbaharında Xbox 360®, PlayStation®3, Wii U™, Windows PC, Nintendo DS™, Nintendo 3DS™ ve PlayStation®Vita platformlarında satışa çıkmaya hazırlanıyor. LEGO Marvel Super Heroes, başarılı LEGO video oyun serilerinde populer Marvel karakterlerini barındıran ilk oyun olacak.

LEGO Marvel Super Heroes video oyunu, Marvel dünyasının karakterleri, aksiyonu ve araçlarını, LEGO’nun yaratıcı dünyası ile birleştiriyor.

LEGO Marvel Super Heroes oyunculara özgün bir hikaye sunacak. İntikam ile dolu Loki ve galaksileri yiyen Galactus’un açlığına karşı durabilmek için Nick Fury, Iron Man, Hulk, Thor, Spider-Man, Wolverine ve Marvel Evrenindeki diğer kahramanları yardıma çağırır.Bu tehlikeye dur demek için mücadele edecek LEGO ve Marvel severler, hem favori Marvel karakterleri ile oynayabilecek hem de LEGO oyunlarının bir klasiği olan macera ve espri dolu dünyası ile eğleneceksiniz.

LEGO Marvel Super Heroes’da oyuncular favori karakterleri Spider-Man, Iron Man, Wolverine, Captain America, Hulk, Thor, Black Widow, Hawkeye, Deadpool, Loki ve Galactus gibi Marvel Evreninden 100’den fazla karaktere ulaşabilecek. Oyunda, göz alıcı karakter yetenekleri, aksiyon dolu anlar, epik savaş sahneleri, bulmacalar ve LEGO esprileri ile dolu özgün bir hikaye oyuncuları bekliyor.

Kaynak: BSC

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • anonim

  PSVita’da normal oyundan çok LEGO oyunu olacak gibi gözüküyor.Sevinsem mi üzülsem mi bilemedimki şimdi -.-

  • burak tahir

   zaten lego

 • ttahad

  Çıkınca hemen alıcam fuuuu

 • burak tahir

  pc için ne zaman internete gelicek yaa aylardır kardeşimle birlikte bu oyunu bekliyoruz ben bütün lego oyunlarını oynayıp bitirmiş adamım :))