Vita’ya Sacred 3 Söylentileri (Güncellendi)

Tarih Eyl 3 2012 - 4:18am - Skaty
1728

*Güncelleme

Sacred 3’ün yayımcısına attığım maile bugün cevap geldi ve maalesef Sacred 3’ün Vita’ya geliştirilmediği bilgisini aldık.

PAX 2012 fuarında yayıncı Deep Silver tarafından Sacred 3, PS3, Xbox 360 ve PC platformları için duyuruldu ve ilk ekran görüntüleri paylaşıldı.

İnternette oyunun PS Vita için de geliştirildiğine dair bazı söylentiler var ancak ne geliştirici Keen Games tarafından ne de yayıncı Deep Silver tarafından yapılmış bir açıklama bulunmuyor, resmi sitelerinde de Vita’ya ait herhangi bir bilgi bulunmamakta. Türk oyun siteleri de dahil birçok yabancı kaynak oyunun Vita’ya da geleceğini haber yaptı ama yine de ortada resmi bir kaynak bulunmaması haberleri söylentiden öteye götürmüyor.

Oyun PS Vita için de onaylanırsa bir ön inceleme yazmaya çalışacağım. Sacred 3, Diablo’ya rakip olabilecek oyunlar arasında gösteriliyor bu yüzden Vita’ya da çıkması satışlara büyük katkı sağlayacaktır.

Oyuna ait yayımlanan ilk ekran görüntüleri:

 

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • gQx

    Diablo’ya rakip çıkmasına gerek yok o kendini mahvediyor zaten. Ama vita’ya d3 tarzı bir oyun hele online çıkması şahane ötesi olurdu.

  • Borahan KARAGÖZ

    Resimlerden gördüğüm kadarıyla grafiklerde müthiş çalışılmış. Oynanış açısından nasıl olur bilemem ama Diablo 3 e kafa tutacağını zannetmiyorum. Bu zamana kadar Fallen Angel i sıkılmadan oynadım. Ama ilk oyunun tadını alamadım. İnş.bu oyunda da ilk çıkan Sacred ruhunu tekrar yaşatırlar. saygılar…