Güne Vita Kullanıcıları İle Uyanın: Wakep Up Club!

Tarih Oca 11 2013 - 1:56am - Skaty
2004

wake up club

Güne PS Vita Kullanıcıları ile Uyanacaksınız 

t@gTravel Bug, Imaginstruments ve vaat edilen uygulamaların sonuncusu Wake Up Club nihayet kullanıcılarla buluşuyor. Bu uygulama bir alarm saatinin çok ötesinde, sadece kendinizi değil, dahil olduğunuz gruptaki diğer kişileri de uyandırabiliyorsunuz ayrıca trophyler de cabası.

Uygulamada özelleştirmeler de bulunuyor, özel zil sesi ve özel arka planlar gibi, daha fazlası PS Store’den satın alınabilecek. Uyandırma sesleri arasında İngilizce/Japonca, erkek/kadın hatta kedi, köpek gibi sesler bile mevcut. Ancak uygulamayı asıl ilginç kılan şey sosyal tarafı. Wake Up Club, sizi 12 yabancı kişi ile eşleştirecek. Bu kişiler rastgele değil, uyanmak için sizinle aynı saati ayarlamış kişiler olacak, uygulamanın adı da zaten buradan geliyor.

Wake Up Club for PS Vita  Wake Up Club for PS Vita

Kişilerle eşleştirildiniz, saatinizi kurup yattınız, sabah alarmınız çaldığında avatarınız ekranda hareket ediyor olacak. Avatarı yakalayıp sabit tuttuğunuzda alarm kapanacak. Gruptaki diğer üyeler sizin avatarınızı siz de onlarınkini görebileceksiniz, böylece kim uyanık kim değil görülebilecek. Hatta uyuyan kişilerin avatarlarına dokunarak alarmlarını faaliyete geçirebileceksiniz. Uygulama üzerinden arkadaşlık isteği gönderilebiliyor ayrıca da kişiye özel tutulan istatistikler görülebiliyor. Aşağıdaki videoda uygulamanın arayüzüne göz atabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek ücretsiz olacak ancak isterseniz sanal mağazadan ekstra içerikler satın alabileceksiniz. Kuzey Amerika için çıkış tarihi 15 Ocak olarak duyuruldu, Avrupa için henüz bir tarih yok ancak 16 Ocak‘ta kullanıma sunulması olası görünüyor, bekleyip göreceğiz büyük bir gecikme olmamasını umalım.

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Rammstein

  Ugulama acıkmı olacak?Yani ayarladik vita acik duracakmi?

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Henüz net bilgi yok ancak uyku modunda çalışacak büyük ihtimalle.

 • burak

  ne zaman olacak peki bu?

 • tuna

  hava durumu gösteriyormu

 • kenan

  peki bu program internetlemi calisiyo