Worms Revolution Extreme Çıkış Tarihi Netleşti

Tarih Eyl 25 2013 - 10:52pm - Skaty
1706

ps-vita-Worms-Revolution-Extreme

PlayStation Blog Worms Revolution Extreme için çıkış tarihini duyurdu. Oyun 9 Ekim’de PSN’deki yerini alacak. TR fiyatı henüz netleşmedi ancak büyük ihtimalle 29 TL olacaktır.

Worms Revolution Extreme’in tek kişilik modu 47 görev ve çözülmeyi bekleyen 25 puzzle bölümü ile geliyor. Oyunda savaş alanları Sewer, Farmyard, Spooky, Beach, Mars, Funfair ve Medieval gibi farklı temalar barındıracak.

2   1

Worms’un vazgeçilmez multiplayer modları da elbette oyunda bulunuyor. Deathmatch, Forts ve Classic multiplayer modlarıyla 4 kişilik savaşlar yaşanacak. Worms Revolution Extreme, Cross-Gifting özelliği de barındırıyor. Bu özellikle PS3 ve Vita kullanıcıları birbirine hediyeler gönderebilecek, bazı bölümleri geçmek ve bazı silahları açmak için bu sistem kullanılabilecek. Oyuna her iki platformda da sahip olanlar Cross-Save özelliklerinden de faydalanabilecek.

3   far right-20130718-0026

PS Vita kullanıcıları Worms’de ön dokunmatik paneli silah seçmek ve sahaya yakınlaştırma yapmak için, arka dokunmatik paneli ise nişan almak için kullanabilecek.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Psccm

    Worms gibi multiplayer özelliği barındıran , sevilen bir klasiğin Vita’ya çıkması bence çok doğru bir adım ve ayrıca fiyatı da gayet uygun . Hatta ve hatta plus üyelerinin bu oyunu ücretsiz alabileceğine kesin gözüyle bakıyorum …