Worms Revolution Extreme Yakında PS Vita’da!

Tarih Tem 18 2013 - 5:38pm - Skaty
1186

ps-vita-Worms-Revolution-Extreme

Team17, uzun süredir Worms‘un PS Vita sürümü için fanlardan istekler aldıklarını ve bunu gerçekleştirmek için çalıştıklarını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Oyunun resmi adı bugün duyuruldu karşınızda: Worms Revolution Extreme.

Worms Revolution Extreme’in tek kişilik modu 47 görev ve çözülmeyi bekleyen 25 puzzle bölümü ile gelecek. Oyunda savaş alanları SewerFarmyardSpookyBeachMarsFunfair ve Medieval gibi farklı temalar barındıracak.

2   1

Worms’un vazgeçilmez multiplayer modları da elbette oyunda bulunacak. DeathmatchForts ve Classic multiplayer modlarıyla 4 kişilik savaşlar yaşanacak. Worms Revolution Extreme, Cross-Gifting özelliği de barındıracak. Bu özellikle PS3 ve Vita kullanıcıları birbirine hediyeler gönderebilecek, bazı bölümleri geçmek ve bazı silahları açmak için bu sistem kullanılabilecek. Oyuna her iki platformda da sahip olanlar Cross-Save özelliklerinden de faydalanabilecek.

3   far right-20130718-0026

PS Vita kullanıcıları Worms’de ön dokunmatik paneli silah seçmek ve sahaya yakınlaştırma yapmak için, arka dokunmatik paneli ise nişan almak için kullanabilecek.

Oyunun çıkışı ise ağustos-eylül tarihlerinde gerçekleşecek. Şimdilik satış fiyatı netlik kazanmadı.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da