Yeni, Can Alıcı Killzone: Mercenary Güncellemeleri Yakında!

Tarih Kas 27 2013 - 12:41am - Skaty
1508

Killzone multiplayer arkadas

PS4 için Killzone Shadow Fall’ın çıkışına az bir zaman kala Guerilla PS Vita şaheseri Killzone: Mercenary’e yenilikler hazırlamaya devam ediyor. Resmi sitede yapılan duyuruya göre önümüzdeki aylarda oyuna büyük güncellemeler gelecek.

Güncellemelerle Gelecek Özellikler:

İlk olarak 3.0 güncellemesi çıkış yapacak, bu güncelleme ufak tefek değişiklikler yapacak ancak asıl özelliği önceki büyük boyutlu güncellemelerin boyutunu küçültüp hafıza kartımızda yer açacak olması. 3.0 Güncellemesi önceki güncellemeleri düzenleyerek 800mb civarında bir yer tasarrufu sağlayacak. Bu güncellemenin birkaç hafta içinde yayınlanması bekleniyor.

4.0 Güncellemesi ocak ayında yayınlanacak ve bu güncelleme oyuna katılma sırasındaki bağlantı problemlerini gidererek oyuncu dağılımındaki dengesizlikleri düzeltecek (3vs1 gibi durumları).

Ardından gelecek olan 5.0 güncellemesi asıl büyük yenilikleri barındıracak. Bu güncellemede offline botlarla multi yapılabilecek, internet ya da oyuncu sıkıntısı çekenler için bu güzel bir haber. Ayrıca bu güncellemeyle ücretsiz iki yeni harita oyuncularla buluşacak.

2014’ün ilk iki ayında ise 6.0 güncellemesi yeni iyileştirmelerin yanında Vita TV desteğini getirmesi planlanıyor.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Vretil

  Güzelmiş sabırsızlanıyorum bugün parayı yatırabilirsem alıcağım.

 • cryedii

  ps vitaya gta türü oyun nezaman gelcek ??

  • adimialmislar

   Bi 9 ay daha sonra.