Yeni PS Vita Uygulamaları; Paint Park, Treasure Park ve Wake Up Club

Tarih Nis 17 2012 - 9:19pm - Skaty
1926

Sony, PS Vita için 3 yeni uygulama duyurdu. Uygulamaların hepsi ücretsiz olacak ve ilki bu hafta kullanıma sunulacak.

İlk olarak Paint Park 18 Nisanda kullanıma sunulacak. Bu uygulama PS Vita’nın 5″ lik ekranını karalama defteri gibi kullanmanıza olanak sağlayacak. Ayrıca ön ve arka kameralarla çekilen fotoğraflar çizime dahil edilebilecek.

 

Uygulama çizimin sosyal yönüne de değiniyor ve Ad-Hoc modu ile 5 arkadaşınızla birlikte çizim yapabilmenize olanak sağlıyor.

Diğer bir uygulama da bu yaz kullanıma sunulacak olan Trasure Park. Bu uygulama kendi yapbozlarınızı hazırlamanıza ve arkadaşlarınızla yarışmanıza olanak sağlıyor. 3G veya Wifi bağlantısını kullanarak Near üzerinden yeni yapbozlar bulabilecek ve arkadaşlarınıza gönderebileceksiniz.

 

Uygulamalardan sonuncusu da Wake-Up Club. Yazın çıkışını yapacak olan bu uygulama da, PS Vita’da alarm kurmamıza olanak sağlayacak. Ayrıca aynı saatte uyanmak isteyen diğer Vita kullanıcılarına da kurulu alarm gönderilebilecek.

 

 

Paint Park uygulaması küçük çocuklar için eğlenceli olabilir. Treasure Park uygulaması ise çok yaratıcı sayılmaz, şu an her Vita ile yüklü gelen Welcome Park uygulamasında da benzer yapıda bir uygulama zaten mevcut. Bu uygulamaya ek olarak online özelliği eklenmiş. Wake-Up Club uygulaması işe yarayabilir ancak şarjınızın sabaha kadar bitmemesi şartıyla.

Bu uygulamalar hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • http://www.facebook.com/people/Güven-Aygün/638709290 Güven Aygün

  Hiçbiri yok halen 18’i oldu millet kullanıyor biz bekliyoruz tek sebep Türk olmamız !!!

 • ali

  beyenmiyorsan git amerikada yasa !!!

 • Mertauditore

  Tek sebep türk olmamız değil, türklerin dikkate alınmaması, suç bizde değil, bu olan teknolojiye sahip ülkelerde

 • Mertauditore

  Ve American hesabı açarsan hepsini görebiliyorsun ben çıktıkları gün indiriyorum

 • UMBUT

  Herkese MErhaba ,

  Arkadaşlar olayın Amerikan Türk olmakla alakası yok. MAcarı da Rus’u da aynı şekilde bekliyor. Durumu abartmayalım .

 • http://www.facebook.com/people/Güven-Aygün/638709290 Güven Aygün

  Neden o vakit Dünya’ da PS Plus üyesi olmayan iki ülke var biri Türkiye biri Rusya ? Neden Türk PSN’inde adam akıllı içerik yok ? Neden Türk PSN’inde PS Home’a giriş yapamıyoruz ? Amerika’da yaşa diyen sadece oksijen tüketip düşünme özürlü mahluk sen gidip yaşa çok istiyorsan zati tam sana göre bir yer IQ genelde 0’ın altında !!!

  • http://www.facebook.com/people/Güven-Aygün/638709290 Güven Aygün

    Sayın yönetici ; hakaret içeren yorum demişsiniz :) Yapmayın lütfen oysa ben onu belirtili ad tamlaması olarak kullanmıştım Amerika’da yaşam meraklıları için :)

   • UMBUT

    SEvgili Güven Aygün ;

    Kaliteli site kaliteli kullanıcıdan belli olur ;) Sitemiz yeni ve gül gibi…Sİteyi canlılaştıran , yorumlarıyla destek olan sizlersiniz. Sizin güzel yorumlarınız seviyemizi belirlemede ölçüdür. HErkese örnek olduğumuzu yola çıkarak yazalım. ( İçimden ben de söylenmiyor değilim ;)